Voor Leden 

Hier vind u een overicht met aankomende competitie wedstrijden en daarbij d eendeling van onze leden.

 

Planning 25m 1 Pijl 2021-2022.

* 1e Bondswedstrijd:17-18-19 September 2021schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:Ontspanning Tungelroyvrijdag 20.00 uur80Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Reinier V.Eric S.Mitch D.
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31- Tungelroyzaterdag 17.00 uur20Leo S.Ton K.      
Organisatie: HBV St. Hubertus Stramproyzaterdag 20.00 uur00        
TEAM Tegenstander: zondag 10.00 uur00Arjen S.       
             
* 2e bondswedstrijd: 08-09-10 Oktober 2021schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:Ontspanning Tungelroyvrijdag 20.00 uur70Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Reinier V.Mitch D. 
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31- Tungelroyzaterdag 17.00 uur20Leo S.Ton K.      
Organisatie:De Lauwerkrans Ellzaterdag 20.00 uur00        
TEAM Tegenstander: zondag 10.00 uur20Eric S.Arjen S.      
             
* 3 Bondswedstrijd:29-30-31 Oktober 2021schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:Ontspanning Tungelroyvrijdag 20.00 uur80Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Reinier V.Eric S.Mitch D.
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31- Tungelroyzaterdag 17.00 uur20Leo S.Ton K.      
Organisatie:Vriendschap en Strijd Hunsel (8 indoorbanen)zaterdag 20.00 uur00        
TEAM Tegenstander: zondag 10.00 uur10Arjen S.       
             
* 4e Bondswedstrijd:09-10-11-12 December 2021schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:De Grensschutters Reuver donderdag 19:3020Arjen S.Reinier V.      
Adres accommodatie:St. Jozefweg 64a – Reuvervrijdag 20.00 uur60Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Mitch D.  
Organisatie:Ons Genoegen Roggelzaterdag 17.00 uur20Leo S.Ton K.      
TEAM Tegenstander: zaterdag 20.00 uur00        
  zondag 10.00 uur10Eric S.       
             
* 5e Bondswedstrijd:13-14-15-16 Januari 2022schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:De Grensschutters Reuver donderdag 19:3010Arjen S.       
Adres accommodatie:St. Jozefweg 64a – Reuvervrijdag 20.00 uur70Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Reinier V.Mitch D. 
  zaterdag 17.00 uur20Leo S.Ton K.      
TEAM Tegenstander: zaterdag 20.00 uur00        
  zondag 10.00 uur10Eric S.       
             
* 6e Bondswedstrijd:18-19-20 Februari 2022schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:Ontspanning Tungelroyvrijdag 20.00 uur00Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Eric S.Mitch D. 
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31- Tungelroyzaterdag 17.00 uur00Leo S.Ton K.      
  zaterdag 20.00 uur00        
  zondag 10.00 uur00Arjen S.Reinier V.      
             
* 7e Bondswedstrijd:10-11-12-13 Maart 2022schietbeurten:OpgaveAKKOORD        
Bij:Wilhelmina Ospel donderdag 19:3000Arjen S.       
Adres accommodatie:Pastoor Vullersstraat 38a – Ospelvrijdag 20.00 uur00Tim F.Ruud C.Joost G. Maurice G.Luuk V.Reinier V.Eric S.Mitch D.
  zaterdag 17.00 uur00Leo S.Ton K.      
TEAM FINALE: zaterdag 20.00 uur00        
  zondag 10.00 uur00        

  

 

Planning Indoor Competitie 18m 2021-2022

* 1e en 2e wedstrijd:24-25-26 September 2021schietbeurten:schutters:OpgaveAKKOORD     
Bij:De Grensschutters Reuvervrijdag 20.00 uurABCD50Tim F.Ruud C. Maurice G.Luuk V.Eric S
Adres accommodatie:St. Jozefweg 64a – Reuverzaterdag 14.00 uurABCD00     
  zaterdag 19.00 uurABCD00     
  zondag 10.00 uurABCD20Scott b.Arjen   
           
* 3e en 4e wedstrijd: 15-16-17 Oktober 2021schietbeurten: Opgave      
Bij:Wilhelmina Ospel (12 indoorbanen)vrijdag 20.00 uurABCD50Tim F.Ruud C. Maurice G.Luuk V.Eric S
Adres accommodatie:Pastoor Vullersstraat 38a – Ospelzaterdag 14.00 uurABCD00     
  zaterdag 19.00 uurABCD00     
  zondag 10.00 uurABCD20Scott b.Arjen   
           
* 5e en 6e wedstrijd:5-6-7 November 2021schietbeurten: Opgave      
Bij:Ontspanning Tungelroy (12 indoorbanen)vrijdag 20.00 uurABCD50Tim F.Ruud C. Maurice G.Luuk V.Eric S
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31 - Tungelroyzaterdag 14.00 uurABCD00     
  zaterdag 19.00 uurABCD00     
  zondag 10.00 uurABCD20Scott b.Arjen   
           
* 7e en 8e wedstrijd:26-27-28 November 2021schietbeurten: Opgave      
Bij:Ontspanning Tungelroy (12 indoorbanen)vrijdag 20.00 uurABCD50Tim F.Ruud C. Maurice G.Luuk V.Eric S
Adres accommodatie:Kemperveldweg 31 - Tungelroyzaterdag 14.00 uurABCD00     
  zaterdag 19.00 uurABCD00     
Organisatie:Vriendschap en Strijd Hunselzondag 10.00 uurABCD20Scott b.Arjen   
Copyright © St. Hubertus | info@hbvsthubertus.nl